Nastaviteľná taška na plece odolná voči vode

Nastaviteľná taška na plece odolná voči vode

1.) Materiál tašky: 600x300D polyester s PVC povlakom 2.) Veľkosť tašky: 32x8x14cm 3.) MOQ: 1000ks na farbu VEĽKÝ PRIESTOR - Tento športový pás má 2 roztiahnuteľné vrecká, ktoré sú dostatočne veľké na umiestnenie telefónu, peniaze a iné dôležité informácie. Je vhodný pre iPhone 7 a 7 plus, Samsung ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Materiál vreciek: 600x300D polyester s PVC povlakom

Veľkosť tašky: 32x8x14cm

MOQ: 1000 ks na farbu


VEĽKÝ PRIESTOR - Tento športový pásový balíček má 2 roztiahnuteľné vrecká, ktoré sú dostatočne veľké na umiestnenie telefónu, kľúča, kariet, peňazí a ďalších potrebných informácií. Je vhodný pre iPhone 7 a 7 plus, Samsung S8 alebo iné smartphony.

TEPELNÉ A MULTIFUNKČNÉ - reťaz zipsov je odolná voči opotrebovaniu, tkaná páska je tiež trvanlivá, ideálna na pešiu turistiku, beh, jazdu, horolezectvo, jazdu na bicykli, atď.

NASTAVITEĽNÁ A NIEČKOVÁ - Táto pásová taška môže byť upevnená sponou a nebude ľahko skĺznuť. Dĺžka pása tohto pásového vrecka môže byť nastavená tak, aby dobre zapadla do vášho pásu.

LIGHTWEIGHT & COMFORTABLE - Vodotesné a nepremokavé lycrové vlákno z Fitness treningového pásu zaručuje, že všetky vaše predmety zostanú suché. Takže si s ním môžete celý deň vziať, hlavne skoro na to zabudnete pri športovaní.

VYSOKÁ ELASTICITA A VIDITEĽNOSŤ - pásový pás, vyrobený z 3M kvalitnej reflexnej látky a materiálu Lycra zaručuje vašu bezpečnosť a viditeľnosť pri joggingu alebo chôdzi v tme.

Hot Tags: nastaviteľná ramenná vode odolná pásová taška, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru, lacné, hromadné, nízka cena, zadarmo vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like