Biele opakovane použiteľné bavlnené tkaniny Nákupné tašky

Biele opakovane použiteľné bavlnené tkaniny Nákupné tašky

Úvod: Biela opakovane použiteľná nákupná taška na bavlnené tkaniny je vrecko šetrné k životnému prostrediu, ktoré je malé, pohodlné a odolné. Najväčší prínos je, že má schopnosť opätovného použitia. čím sa znižuje používanie plastových vreciek vo väčšej miere. Bavlnené tašky sú medzinárodne populárne ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Biela opakovane použiteľná nákupná taška na bavlnené tkaniny je vrecko šetrné k životnému prostrediu, ktoré je malé, pohodlné a odolné. Najväčší prínos je, že má schopnosť opätovného použitia. čím sa znižuje používanie plastových vreciek vo väčšej miere. Bavlnené vrecia sú medzinárodne populárne ekologické tašky. Bavlna je vyrobená z prírodnej bavlny a väčšina z nich je zriedka farbená.

Táto nákupná taška je degradovateľná a nemá žiadne znečistenie životného prostredia. Jej pevnosť je oveľa vyššia ako pevnosť netkaných textílií a jej jemné línie majú dobrý efekt tlače, ktorý je tiež silnejší ako netkané textílie. Jej tkanina je mäkká a ľahko sa skladá a prenáša. Je jednoduchšie čistiť ako netkaná textília.

Základné informácie:

1.) Názov výrobku: biely opakovane použiteľné nákupné tašky z bavlnenej tkaniny

2.) Materiál tašky: bavlna

3.) Veľkosť vrecka: podľa požiadavky zákazníka

4.) MOQ: 1000 ks na farbu

5.) Originál: Mesto Qidong

6.) Námorný prístav: Šanghajský prístav

7.) Cena termínu: FOB, CIF, CNF .etc

Vlastnosti:

1. Tepelná odolnosť:

V zásade sú bavlnené tkaniny, ktoré používame, vynikajúce v tepelnej odolnosti. Ak je pod 110 ° C, spôsobí pretrvávanie vody na textílii a nepoškodí vlákna dohromady.

2, Čistenie:

Surové bavlnené vlákno, ktoré používame, je prírodné vlákno. Jeho hlavnou zložkou je celulóza. Samozrejme, existuje niekoľko voskových látok, dusíkatých látok a pektínu a má silnú čistiacu silu.

3. Hygroskopicita:

Eko-vrecko vyrobené z bavlnenej suroviny má vynikajúcu hygroskopickosť a absorbuje vlhkosť z okolitej atmosféry, takže sa dotýka ľudskej pokožky a spôsobuje, že ľudia cítia mäkký a nie tuhý.

4. Ochrana životného prostredia:

Môžu sa opakovane používať a tento materiál je čisto prírodný a neznečisťujúci a nepoškodí ľudské telo.

Hot Tags: Čína biele opakovane použiteľné bavlnené tkaniny nákupné tašky dodávateľov, biele opakovane použiteľné bavlnené tkaniny nákupné tašky výrobcovia, biely opakovane bavlnené tkaniny nákupné tašky továrne

Vyšetrovanie

You Might Also Like