Opakovane použiteľná netkaná nákupná taška na potraviny

Opakovane použiteľná netkaná nákupná taška na potraviny

1.) Použitie: supermarket nákupné použitie 2.) Hlavné telo Materiál: vysoko kvalitné 210D polyester 3.) Veľkosť tašky: podľa vašich požiadaviek 4.) MOQ: 1000ks na farbu 5.) Veľkosť tašky: podľa vašich vyžadujú FITS vo vašom vreckách- Naše opakovane použiteľné tašky na potraviny sú vybavené vlastným štvorcovým vreckom s kompaktným a ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

1.) Použitie: nákup supermarketov

2.) Hlavné teleso Materiál: 210D polyester vysokej kvality

3.) Veľkosť vrecka: podľa vašich požiadaviek

4.) MOQ: 1000 ks na farbu

5.) Veľkosť vrecka: podľa vašich požiadaviek

Naše opakovane použiteľné tašky na potraviny sú vybavené vlastným štvorcovým vreckom, kompaktné a ľahké prvky umožňujú umiestniť ich do vrecka alebo peňaženky, čo je veľmi prenosné pohodlie.

Keď ich náhodou znečistíte ovocným džúsom, polievkou, blatom atď., Nevyhoďte ich. Môžete dať prenosnú vrecko na tote do svojej práčky na čistenie a pokračovanie v používaní, odporúčame jemný čistiaci prostriedok a zavesíte na sucho.

Je to jeden zo spôsobov, ako znížiť svoje uhlíkové stopy.Kúpte si umývateľné a opakovane použiteľné tote vrecia, znížte emisie uhlíka vo vašom každodennom živote odteraz. Mal by byť súčasťou zbierky všetkých vreciek. Je ľahké skladovať - to sa skladá z vlastného vreca.

materiál ľahkého svetla nezvýši váhu vášho úložného priestoru. Rukoväte sú široké a mäkké, takže nebudete cítiť bolesť pri nosení vrecka s ťažkými predmetmi s ľahkou tkaninou.


Hot Tags: opakovane použiteľné netkané potraviny nákupné tašky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, na mieru, lacné, hromadné, nízka cena, zadarmo vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like