Čo druh materiálu je dobré v Cestovná taška

- Mar 08, 2018-

Verím, že veľa ciest ako ľudia, malé Cestovná taška, vyriešiť veľa problémov z dôvodu vybavenie, aby to, čo. Cestovanie tašky sú zadarmo, od známych miest, alebo robiť veci, na cestách alebo v prírode, užívať si slnko a dážď, tak, že môže byť naložené so všetkým, ktorý chcú priniesť okolo, tak, že môžete jednoducho prenášať. Ďalšia vec, povedať je o materiál Cestovná taška. Čo je dobrý materiál pre Cestovná taška?


Cestovná taška možno rozdeliť do troch materiálov:

1, PU kožené materiál

PU kožené patrí umelé tkaniny, nižšie ceny, lepšia odolnosť proti vode, ale odolnosť voči opotrebeniu chudobných. Materiál z poľa, aj keď to vyzerá upscale, nie je dostatočne silné a zvyčajne undurable.


2, Oxford tkanina materiál

Oxford tkanina je podobná nylon, handričku materiálu. Tento materiál je silný a nositeľná, ale Oxford oblieckach materiálu je obvykle ťažké a jeho štýl je ľahko ukázať.


3. materiál Kravská koža

Kravská koža je druh zvieracie kože, ktorá je najdrahší, ale pomer cena je nízka. Tento druh materiálu je s vysokou hodnotou, ale to nie je dobré v vodotesný, nízku odolnosť voči opotrebeniu a ľahko poškodiť.


Z hľadiska štruktúry, sú potrebné nasledovné body:

1 hustota tkaniny je malé a ľahké.

2, látka je odolná voči opotrebovaniu a pevnosť a húževnatosť sú vysoké.

3, nepremokavého materiálu.

Cestovné balenie môže byť rozdelená do príležitostné cestovanie balík a biznis Cestovná taška podľa rôzne aplikačné prostredie. Leisure Cestovná taška môže vybrať farbu a chuť podľa svojich preferencií šaty a výber chuť. Vyberte veľkosť vhodné cestovné balíčky prinesie veľké pohodlie, cestovný balíček kvôli jeho osobitnému užívania, relatívne vysoké požiadavky, mali zvoliť svetlo a stálosť tkaniny ako hlavný materiál, nie je ľahké opotrebúvajú a znížiť záťaž Cestovanie spotrebiteľov.