To, čo druh textílie sa používa na prispôsobenie pása taška

- Mar 08, 2018-

1. originálne kožené látkové pásom

Kožené tašky sú veľmi prísny vzhľadu a textúry. Oni sú veľmi prísne, technológie a materiály. Výber kožené tašky je symbolom spoločenského postavenia. Ak sú darčeky, cena je veľmi vysoká. Takže vedúcich často podáva vlastné kožený pás, prvotriedne zákazníkov a počet vo všeobecnosti nie je moc, takže cena je ešte vyššia.


2. nylon používa v tkaniny pásom

Stena je bariéra skutočný dom alebo záhradu, nylon materiál pás taška je najviac pevnej steny nášho taška "handričkou sveta", je to silné, wearable a odolné a cena je čiastočná. Všeobecne povedané, nylon je možné klasifikovať ako pokutu nylon, nylonové a nylon a rukoväť je mäkké a pohodlné. Vzhľad je viac podnikov. Ale nylon cítiť jemné konkávne a konvexné vzhľad, a je viac ležérny vzhľad. Všetky tieto sú prispôsobené podľa požiadaviek spoločnosti pásom Pack.


3. plátno pre textílie

Plátno je každý sa môže riadiť móda, čerstvé a rafinovaný môže tiež môžete Plátenné vrecká farebné fantázie, viac nie je sledovanie kvality, ale dizajn plátenú tašku, design viac jedinečná hodnota bude vyššia. Ak urobíte plátenú tašku pásom ako reklamný darček, je nielen nízka cena, ale aj silný publikum. Avšak, ak chcete získať dobré výsledky, musíte sa prispôsobené pása taška prispôsobenie pre výrobcu prispôsobenia pása.