Aký je rozdiel medzi horolezectvo tašku a cestovná taška

- Mar 08, 2018-

Dnes, cestovanie je jednou z ľudového života a cestovanie, cestovné tašky sú potrebné nástroje. Voľbou tašky je tiež rôzne pre rôzne cestovné kanálov, pretože každý druh batožiny má vlastný funkčný dizajn, ako sú horolezectvo vak pre vonkajšie horolezectvo, na koni batoh pre vonkajšie na koni.  Aký je rozdiel medzi horolezectvo tašku a cestovná taška že Úschovňa vrece?


Horolezectvo taška všeobecne má veľkosť. Veľkosť veľké horolezectvo vaku je medzi 50-80 litrov a maličká je 20-35 litrov. Významné horolezecké tašky sa používajú hlavne na prepravu horolezeckého materiálu počas procesu horolezectvo a tie malé sa zvyčajne používajú pre vysokých nadmorských výškach, alebo v hornej časti píku. A špeciálne horolezectvo balíka zvládnuť extrémne prostredie, všeobecné použitie ľudského prírodných zakriveným dizajnom, materiál bude tiež zvoliť veľmi silné vodotesný a odolnej tkaniny.


Vak, ktorý balík je ako horolezectvo, veľkosť, a taška a vrecko sú podobné, a je kladné a komplexné prostredníctvom zips otvorené, veľmi jednoduché vyzdvihnúť položiek, ale vrece a vrece je trochu iný, nie ako taška tašky takého z hornej časti pa ckage bude zahŕňať položky vo vrecku. Malé druhy cestovné tašky sú veľmi veľa, rozhodli venovať pozornosť pohodlie systému, nevenujú pozornosť na vonkajšie.


Horolezectvo a vrecia čo odlišné? V skutočnosti, okrem funkčný dizajn, horolezectvo tašku a cestovný vak je docela podobný, ale vaku je vhodnejšia pre niektoré jednoduché cvičenie, môže poskytnúť funkcia zavážacej strane tovar je dostatočné, ale je cena, funkčný dizajn tašky drahšie ako lezenie kopci. Ak chcete kúpiť batožiny a tašiek, láska zadarmo tašky Odporúčam lezenie tašky, pretože horolezectvo taška môže byť cestovnú tašku a cestovná taška nie je horolezectvo tašku.