Cestovné tašky

- May 13, 2018-

T ravel tašky sú tiež nazývané cestovné balíčky. Ako naznačuje názov, odkazuje na typ balíka, ktorý je pripravený na cestovanie alebo cestovanie. Je to druh vaku, ktorý si môžete vziať so svojim každodenným životom alebo všetkým, čo chcete nosiť, keď opustíte vaše rodné mesto, vyrazíte na cestu alebo navštívite, alebo sa pripojíte k slnečnému žiareniu a dažďu v prírode. Cestovné tašky je možné rozdeliť na batohy, tašky a prívesy. Pri výbere zvážte objem a štýl. Okrem toho zvážte veľkosť a tvar používateľa a nosnosť.

Cestovné tašky možno rozdeliť na batohy, tašky a obaly

Typy a použitie cestovných tašiek sú veľmi dobré. Podľa predstavenia odborníka na outdoorový obchod, Leike, cestovné tašky sú rozdelené na horolezecké vaky a denné mestské výlety alebo krátke cestovné cestovné tašky. Funkcie a použitie týchto cestovných tašiek sú veľmi zlé. to isté. Horolezecká taška je rozdelená na veľké vrecká a malé vrecká. Veľká taška má dva typy vonkajších rámov a vnútorný typ rámu. Vzhľadom k tomu, že vonkajší rámový štýl je veľmi nepohodlný na jazdu v horách, je všeobecne odporúčané používať vnútorné cestovné vrecko typu rack. Napríklad s päťdňovým výstupom na horu Siguniang v Sichuan odporúčame, aby muži používali cestovné tašky 70-80 litrov a ženy používali cestovné tašky s hmotnosťou 40 až 50 litrov. Cestovná taška je najlepšie vybavená odnímateľným horným vreckom alebo kabelkou. Po dosiahnutí tábora môžete dať svoje obľúbené veci do hornej tašky alebo peňaženky a nechať veľkú tašku v tábore pre ľahké cestovanie.

Hoci nosíte veľkú cestovnú tašku naplnenú ťažkými zariadeniami, zdá sa, že chladný vzhľad bude priťahovať veľa očných šelestov, no nosenie hmotnosti na vlastné telo iba skúsenosti, ramená unaveného nikomu, ktorý sa o vás podelí, takže keď cestovanie Aby ste mohli robiť to, čo je potrebné, nezabudnite " vyberať balíky " pri výbere cestovných tašiek. Pri výbere cestovnej tašky je dôležité vyskúšať to tak, že v taške vyložíte niečo, čo sa rovná váhe vášho oblečenia a vyskúšať to, alebo pomocou cestovnej tašky vášho priateľa vyskúšať to. Keď sa pokúsite späť, mali by ste venovať pozornosť tomu, či taška je blízko chrbta. Či pás a hrudný popruh sú vhodné, existujú oddelené pánske a dámske atď.

Bez dobrej cestovnej tašky nie je nakladanie spôsobené bolesťou chrbta. Podľa úradníka Pathfinder Outdoor Store je všeobecný poriadok nakladania položiek (spodná časť): spacie vaky a oblečenie, ľahšie vybavenie, ťažšie vybavenie, zásoby a nápoje.