Turistická trieda 30 chudobní Backpackers sa pozerať na špatné tipy na cestovanie

- Aug 09, 2018-

Pokiaľ ide o cestovný ruch, mnohí ľudia majú pocit, že sú luxusom prosperujúcej rodiny. v skutočnosti nie. Cestovný ruch nie je patentom pre bohatých ľudí. Cestovný ruch môže dosiahnuť kvalitu aj chuť pod predpokladom úspor. Úspory sú v každom detaile života. V cestovnom ruchu existujú aj znalosti v oblasti riadenia bohatstva a môžete ušetriť veľa peňazí s niekoľkými tipmi.

riadok:

1. Mimosezónne cestovanie je základom pre úsporu peňazí.

2. Rozumný návrh trasy, menej opakujúcich sa ciest, ušetrite veľa peňazí.

3. Pri prenajímaní auta sa najprv obráťte na vodiča. Ak chcete prepraviť ďalších cestujúcich do polovice, cena bude lacnejšia.

4, neletíte vlakom. Niekedy môže vlak ušetriť viac peňazí ako auto. Ak máte vlakové lístky, ak máte neklimatizované auto, môžete si zakúpiť lístok na neaklimatizované auto. To môže ušetriť polovicu peňazí, ale stav bude samozrejme horší. Kúpte si ešte pár hovorov ešte pred zakúpením leteniek a dohodnite sa na telefóne.

5. Vezmite autobusy do mesta.

6. Pri žiadaní o taxi alebo prenajaté vozidlo, ak je vodičom cieľ, ktorý chcete ísť, ak je, môžete ho použiť lacnejšie. Pretože napokon sa nakoniec vráti. Ak narazíte na auto s niekým iným, môžete mať viac priestoru na ponuku. Pretože priemerný vodič započíta návratné peniaze ako jednosmernú osobu, znamená to, že vám niekto už pomohol z oleja.

7, o voľbe dopravných trás, niekedy nie prijať priame auto, transfer môže ušetriť veľa peňazí. Hlavné body tejto metódy sú: (1) riadny tranzit; (2) kombinácia viacerých druhov dopravy; (3) pozrite sa na mapy viac a pozrite sa na linky prevádzky železníc a linky diaľnice a použite ich mozgy.

žiť:

8, ubytovanie prvý pohľad na izbu, potom výhodné.

9, ak je osamelý človek, pri absencii jednej miestnosti, nechcú žiť s cudzincom, nemusíte baliť celú miestnosť. Môžete požiadať hotel, aby vám zabezpečil usporiadanie izby v iných izbách.

10. Ak žijete v hoteli bez sprchy s horúcou vodou, môžete ušetriť peniazmi vonku.

11. Dostať sa do autobusu mimo autobusovej stanice je niekedy lacnejšia než dostať sa na vlakovú stanicu. Ale nie nevyhnutne. Okrem toho sa môžete dohodnúť v autobuse na polceste.

12. Po zrýchlení vlaku je veľa vlakov, ktoré môžu byť odoslané večer a sú vhodné na cestovanie svojpomocou. Zostaňte cez noc vo vlaku a príďte do cieľa ráno. Dvojnásobný poplatok za parkovacie poplatky je naozaj prevratom, ktorý šetrí peniaze.

13. Ak prídete ráno, nemusíte ísť do svojho ubytovacieho zariadenia ihneď, pretože toľko miestností ešte nemôže odísť. A nosiť balík na zlú výhodu, môžete najskôr vrece na železničnej stanici, ísť hrať, hrať pri sledovaní nie je vhodný hotel, vidieť dom za súmraku, counter-ponuka. A ak v tomto čase nie je nikto, zostanete za nižšiu cenu.

jesť:

14. Keď budete jesť miestne špeciality, ako sú morské plody, môžete ich kúpiť na veľkoobchodnom trhu s morskými plodmi alebo na trhu poľnohospodárov a potom môžete získať spracovanie reštaurácie. Najprv by ste však mali porozumieť všeobecnej spracovateľskej cene reštaurácie. Ak budete jesť nízkokvalitné morské plody, nie je to potrebné.

15. Keď budete jesť, opýtajte sa, či servítky potrebujú peniaze. Na nabíjanie môžete namiesto utierok používať utierky.

16, osamelý cestujúci chce ušetriť peniaze na jedenie a jedenie, ale severné jedlo je vo všeobecnosti viac. Môžete navrhnúť cenu za vás a nechať v reštaurácii, aby vám hmotnosť vašej ceny. To šetrí peniaze bez plytvania. Samozrejme, skutočná jednotková cena bude vyššia.

nákup:

17, viac vyjednávania, bez ohľadu na stravu, bývanie, dopravu a tlak na nákupnú cenu. Niekedy sa zdá, že miesta, ktoré nemožno vyjednávať, môžu byť opäť ponúkané.

18. Nekupujte za prítomnosti skupiny prehliadok.

19. Nezostávajte v agentúre vedenej sprostredkovateľom, pretože musí zaplatiť zľavy drahšie.

20. Aj keď cena je lacná, nehovorte, že " táto vec je naozaj lacná " v čase spotreby, inak dostanete drahšie ceny, keď spotrebujete iné veci.

Ostatné:

21. Keď návštevníci z bohatých oblastí konzumujú, nehovorte, odkiaľ pochádzajú. Je to preto, lebo turistickí predajcovia majú tendenciu účtovať poplatky podľa bohatstva oblasti, z ktorej pochádzate.

22, 2 - 4 osoby sú najúspornejšie.

23, niektoré miesta vidieť pre seba, nemôže vidieť, čo slávny, najmä starodávnej architektúry, ale prosím sprievodca sprievodca musí zaplatiť prednáškový poplatok. Ako na to? Prehliadkový tím je istí, že má prehliadku so sprievodcom. Môžete byť pozorovateľom. Ak sa bojíte sledovať tím, budete sa cítiť v rozpakoch. Môžete počúvať vysvetlenie tejto osoby a počúvať ďalšieho človeka. Po vypočutí úvodov na rôznych miestach prejdite znova.

24. V mieste, kde si rezervujete lístok, môžete získať vstupenku s voľným časom. Môžete tiež získať bezplatnú mapu (hoci jednoduchú) v hviezdnom hoteli, môžete ušetriť peniaze na nákup mapy.

25, je najlepšie priniesť menšie pohár, a tak ušetriť nákup nápojov, peniaze z minerálnej vody. Po ukončení nápoja môžete použiť vodu na miesto, kde ju budete jesť, aby ste ju naplnili. Rehabilitačná miestnosť má vo všeobecnosti voľnú vriacu vodu, kde môžete tiež použiť vlastný pohár, aby ste získali vodu.

26. Ak ste študent, musíte predložiť vašu študentskú identifikačnú kartu. Existujú študentské lístky na mnohé atrakcie a môžete ušetriť veľa peňazí. Ak je to vysokoškolský študent, je najlepšie si požičať vysokoškolské osvedčenie, pretože mnohí miestni absolventi nemôžu byť polovičné.

27, nosiť národnú univerzálnu kartu IC, zavolať na pohodlie, zabrániť porážke. Samozrejme, sú teraz 3 centy verejných telefónov, ktoré sú lacnejšie ako karty IC. V tomto prípade môžete použiť karty IC.

28. Pri bývaní sa opýtajte, či balenie neobsahuje raňajky. Ak áno, použite telefón v miestnosti. Ak nie je zadarmo, nepoužívajte telefón v miestnosti, pretože je všeobecne drahší ako najdrahší vonkajší.

29, pred odchodom viac na internete, aby ste videli lupičov, niektorí detailní lupiči uvádzajú ceny spotreby všade, takže sa nebojí zabíjať.

30. Pri prechode veľkého a stredného mesta vo všeobecnosti si môžete vybrať kúpeľné centrum ako miesto na pobyt vo večerných hodinách a môžete tiež vykonávať obliekanie na únavnej ceste, a to najmä v troch severovýchodných provinciách, hlavných mestách, a kúpacích centier. Osobne si myslíte, že hlavne v meste Changchun je to dobrá voľba, ak zostanete osamelý na jednu noc v miestnosti na odpočinok v centre kúpeľov. Nie je potrebné utrácať peniaze bez kúpeľa a vrecká sú uložené na špeciálnych miestach.