Základné princípy prispôsobenie Laptop batoh

- Mar 08, 2018-

Na batohu, mám pocit, že bez ohľadu na to, ako si ju vybral, laptop taška je príliš nepohodlné a príliš veľkú ruku. Veľkosť zadnej - typ počítača balíček bude naštvaný, príliš formálne a niekedy nepríjemné. Preto je potrebné pochopiť základné princípy obale počítača.

1. chrániť počítač

Vhodnej veľkosti a vnútorné pevná konštrukcia, v porovnaní s počítačom správne stanovená vo vrecku. Špecifický výkon, prvá je šok a kompresie. Špongiou penu s vysokou hustotou a pomalé oživenie môže byť účinnejšia proti nárazu. Ak spodnej časti vaku je určené vrstvou silný šok dôkaz, to môže absorbovať rázová sila, pri páde. Okrem toho hydroizolácie je tiež dôležitým výkonom počítača balík, prednostne výber látky s dobrú odolnosť voči vode. Ak sú hydroizolácie zipsy, moistureproof nátery a dokonca dôkaz dažďami, to bude pohodlnejšie na daždivé dni.


Dva, niesť pohodlie

Zaslanie dodatočných dát systému je rozhodujúce "user experience" počítač balík. Tenké popruh batohu dáme rameno ohromený pod silným tlakom, rozširovanie a zahusťovanie dizajn môžete zadarmo ramenný popruh, kabelky a rukoväť hrubšie odvážne typu pohodlnejšie uchopenie. Návrh systému dobrý zaslanie dodatočných dát môžete tiež optimalizovať odvod tepla a ďalšej decentralizácie tlaku pre telo.


Tri.

Príjem je spojený s zložitosť. Takže lepšie je, tým lepšie to je. Potrieb spoločnosti by mali určiť pred prispôsobenia s cieľom vybrať najvhodnejší balík počítač s najlepším štýlu a funkcií. Napríklad pre väčšina mužských kolegov, zvyčajne brady a fúzov nielen prepnúť počítač, ale aj iné veci, veľký priestor, multi partition štýl vhodnejšie; a späť commuter taška kolegyne, kompaktný a ľahký balík môžu uspokojiť dopyt na skladovanie.


Štyri. Odolné

V konvenčné textílie, kvalitu a výkon nylon je vynikajúci. Kvalitné nylonové určuje počet D, ako je 800 D a 1000 D. Čím vyššia hustota, viac nosia-odolné a vodotesné a prachotesné výkon je lepší. Polyesterové tkaniny je tiež pevný a odolný. Okrem toho, to je nie ignorovať, že Podrobnosti o počítači balík práce. Príslušenstvo, zipsy a spojovací materiál o skúsenosti a život. Švy vo švíkoch, najmä rukoväť rukoväť, je potrebné starostlivo zvážiť.


Päť, návrh by mal vyzerať dobre

Balík modelovanie chic, ale je nikdy ďaleko od povrchu, dostatočnú kapacitu, super multi medzivrstvy, okrem počítača do veľa vecí môžu byť usporiadané v dobrom stave. To môže byť univerzálne, ako bočnú rukoväť, prevedenie späť, zadarmo zmeniť štýl, rozšírená ramenný popruh, atď.