Hlavné faktory ovplyvňujúce taška prispôsobenia

- Mar 08, 2018-

Po prvé, mať skúsenosti empatia ako zákazník. Pri pohľade na batoh výrobca Prispôsobte batoh, najväčšie obavy je cena batohom. Pri spustení prejsť priamo na tému, do vzorkovacieho vaku začne citovať. Vyhodnotenie obrazu v skutočnosti zvyčajne nie je presné. Cena chrbtové prispôsobenie súvisí štruktúra chrbtové, tkanina veľkosť, veľkosť a tvar, hardvérové príslušenstvo, zložitosti vyhotovenia, prispôsobenie množstva a tak ďalej. Je ťažké citovať presnú cenu iba s vzorka obrázok.


Taška vlastné robí vzorka malé množstvo materiálu, ale ako materiál by mal byť dodávateľ skladom. Napríklad kúpiť kože, dodávateľ bude mať najnižšia čiastka, jednu nohu, dve nohy alebo jeden. Keď tovar ako vzorka, bude prebytok materiálu vľavo a potom zásob.


Jemnejšie batoh je zložitejšie spracovanie, ďalšie procesy a viac ručnej práce, ktorá povedie k vyššie náklady na pracovnú silu. Vysoké ceny prinášajú vysokú kvalitu. Niekedy niekoľko materiálov prispôsobených chrbtové a požiadavky sú veľmi zvláštne, ako sú farby alebo textúry požiadavky, ako vlastný zriedkavé hardvér zvýšiť obtiažnosť hľadanie materiálov. Šťastia, menej ako polovica nákupu je dokončená, smolu nájdete nie celý deň. Samozrejme, to je tiež kúpiť osobné obchodné znalosti, ale je to proces hľadania materiálov v berie veľa energie, času a práce.


Počet batoh prispôsobený, najčastejšie ignoruje zákazníkom, že počet batoh je tovar mimo multi sada žiadny veľký význam. To nie je prípad, keď batoh výrobcovia majú požiadavky na minimálne množstvo, dosahu MOQ nemôže urobiť tovaru. Proces je zložitý, často majú zákazníci nepredstaviteľné, nedostatočný počet partie MOQ, nie je možné dokončiť prípravy na prvé spracovanie odkaz. Ak dosiahnete vlastné číslo, vlastné číslo ďalšie situácie, bez ohľadu na prípravu, spracovanie všetkých aspektov vody, že rúbať, prirodzene náklady sa výrazne znížia.