Nekupujte zo zrkadla kúpiť

- Aug 10, 2018-

Niektoré diaľkové lietadlá požiadali sprievodcu "Kde sa dá kúpiť?" Počas cesty všetci nemali žiadnu váhu na scenériu. Chcú len stráviť viac času nakupovaním, kúpili si veľa značiek a zabalili sa ako hovorcovia Logo. Čínski turistov sa stali "super hrdinami" v očiach cudzincov. Podľa najnovších štatistík strávili čínski turisti v minulom roku až do zahraničia 72 miliárd dolárov. Počas práve uzavretých olympijských hier v Londýne opäť šokovala svetová výkupná sila čínskych turistov a strávila priemerne 203 libier za týždeň, čím prekonala turistov v Spojených arabských emirátoch, ktoré sa umiestnili na prvom mieste na svete. One! Napriek tomu, v očiach mnohých cudzincov sú čínski turisti stále považovaní za logá, ktorí tento štýl nepoznajú. Keď sa ponáhľame, aby sme ju kúpili, môžeme uvažovať o tom, ako zvýšiť náš vkus, keď utratíme peniaze a získavame skutočnú úctu cudzincov?

Číňania nekupia

Nekupuje výkon

Opýtal sa opustiť lietadlo

Kde môžem niečo kúpiť

Výklad: Z času na čas čínska skupina prehliadok odcestovala do Európy a do Spojených štátov na dlhú cestu, ktorá trvala viac ako 10 hodín. Keď sa lietadlo stretlo, pozreli sa a spýtali sa. " Kde sa dá niečo kúpiť? "" Kde kúpiť slávne značky lacné? " Zdá sa, že dlhá voda v horách je ďaleko od krajiny. Je to pre nakupovanie. Čína bola vždy etiketou. Aj keď je bežné, že ľudia kupujú darčeky a prinášajú veci späť príbuzným, priateľom a kolegom, stlačený čas prehliadky je určený len na nakupovanie a nakupovanie. Je to niečo, čo kladie vozík pred koni?

Zbrane: Zamyslite sa nad nákupom ako výzdobou

Pokiaľ ide o špeciálnu nákupnú skupinu, ak idete na výlet len na nákupy, môžete stratiť veľa zábavy. Keď nosíme veľa peňazí, musíme najprv vziať do úvahy význam nakupovania. Nakupovanie nie je a nemalo by byť jediným vzrušením na celej ceste. Naučte sa používať nákupy ako dekoráciu na cestovanie, pokiaľ máte záujem, nemusíte ísť. Múzeum môže kúpiť tovar pre osobnú potrebu alebo ho dať preč. Počas cesty, najmä v európskych krajinách, je možné prejsť malým mestom. Po prechode cez malú ulicu a vstupom do butiku nájdete niektoré drobné darčeky, ktoré majú svoje vlastné myšlienky a charakteristiky a dokonca i príbehy za nimi. V neočakávanom. Preto len po umiestnení nakupovania na pozícii cesty môžeme mať pokojnú a racionálnu nakupovanú mentalitu. Kde vždy chcete ísť nakupovať, môžete si ujsť nejakú užitočnú scenériu.

Nekupuje výkon

Nakupujte s veľkým prúdom

Tlmočenie: Okrem bezplatnej cesty návštevníci musia robiť svoje vlastné Raiders, veľa so skupinou turistov nedávajú Raiders. Keď prídete do destinácie v zámorí, aj keď máte zriedkavý voľný čas, budete sa riadiť len sprievodcami, miestnymi sprievodmi alebo členmi skupiny. Ostatní budú kupovať to, čo sledujú, a idú nakupovať s veľkým potokom. Nemajú žiadnu predstavu.

Zbrane: urobte dobrú prácu vopred nákupnú stratégiu

Čas mimo krajiny je obmedzený. Je to strata času ísť okolo s ľuďmi. Koniec koncov, názory iných ľudí môžu byť použité iba ako referencia. Trávia vlastné peniaze a mali by určiť svoje nákupné plány podľa vlastných preferencií. Odporúčame vám, aby ste si urobili dobrú prácu v miestnych nákupoch pred cestou, aby ste zistili, kde je možné zakúpiť svoje obľúbené produkty, ak je to jasné, ušetriť čas a ušetriť problémy. Napríklad, ak idete nakupovať v Londýne v Anglicku, môžete ísť na Oxford Street alebo Harrods a ďalšie veľké obchodné domy, ak chcete kúpiť veľké značky. Ak chcete navštíviť niektoré obchody, môžete ísť na Portobello Road v Londýne, kde je takmer tisíc vintage tričká a bazáre. Veľa vintage a ročník vintage košele, ktoré stáli len okolo 10 libier.

Nekupuje výkon

Iba drahé

Výklad: V posledných dvoch rokoch klesli výmenné kurzy amerického dolára, eura a britskej libry. V porovnaní s cestovaním a nakupovaním v zahraničí v predchádzajúcich rokoch je to naozaj veľmi nákladovo efektívny spôsob. Spolu s peňažnými reťazcami čínskeho ľudu sa čoraz viac zaujímajú o snahu o značku. Nákup značiek v európskych a amerických krajinách je populárnou voľbou pre mnohých ľudí. V rámci stimulácie nízkych výmenných kurzov, veľa čínskych turistov je mimo nákupu a sú chytení v "len kúpiť drahé, nie správne" druh cyklu, bude zvážiť len z cenového hľadiska "táto taška som tu, aby si kúpiť lacnejšie ako domáci koľko "," Kúpiť drahšie bude lacnejšie, "vždy cítiť, že kúpiť drahé tovary pred tým, než zarobia viac peňazí.

Zbrane: počínajúc osobnými podmienkami

Jednoduchá pravda je, že je tiež o 30% lacnejšia ako v Číne. Nákup hodiniek s cenou 100 000 jüanov je prirodzene oveľa lacnejší ako nákup 10 000 juanov. Avšak, ak si myslíte len o "lacnej sumy" z knihy namiesto skutočnej potreby a náklonnosti, budete si "slepé nákupy". Je tu cenový rozdiel medzi slávnymi značkami európskych a amerických krajín a domácimi slávnymi značkami. Musia sa naučiť rozumne a nemôžu byť oslnení "lacným". Ak kupujú len značky, ktoré nepotrebujú alebo jednoducho nepoužívajú, môžu to byť len plytvanie. Stručne povedané, stále je potrebné postupovať od individuálnych potrieb, ako je napríklad natáčanie, výber a výber v obchode, váhanie a plytvanie drahocenným časom cestovania.

Nekupuje výkon

Rozpoznáva len Logo

Výklad: Keď už hovoríme o značkách, väčšina ľudí v Číne pozná zrejmé značky ako LV, Chanel, Gucci, Prada a iné. Niektorí ľudia si môžu myslieť, že chodiť s týmito ľahko rozpoznateľnými značkami je znakom tváre. V niektorých zahraničných médiách sa zistilo, že cudzinci uznávajú LV a Gucciho posmech pre mnohých čínskych turistov. To ukazuje, že naše povedomie o móde je stále relatívne obmedzené a niektorí ľudia dokonca ani nevedia meno slávnej značky. Existujú ľudia, ktorí sa dokonca pozerajú na značku a vyzerajú, že drží tovar. To je naozaj trapné.

Zbraň: Propagácia s viacerými bodmi

Takzvaná značka je značka, ktorú módny kruh pozná za svoju históriu, konotáciu a dizajn. Vždy môže viesť módnu značku. LV, Chanel, Gucci, Prada a iní sú schopní stať sa ozajstnou značkou a majú v tejto oblasti veľa zručností. Zlepšenie štýlu nie je niečo, čo môže byť účinné v jeden deň alebo dva. Ak však nestrávite čas strávený štúdiom, určite nemôžete vylepšiť váš vkus. Môžete začať tým, že robíte svoju značkovú prácu, nielenže poznáte jej logo, ale aj poznáte názov kvázi-značky. Mali by ste tiež poznať jeho históriu, pozadie a pravdepodobne aj charakteristiky jej dizajnu, aby sa mohla považovať za kognitívnu značku. Prvým krokom v chuti. Navyše, niektoré vízie by mali byť uvoľnené. V módnom kruhu je viac ako niekoľko značiek. Niektoré luxusné značky nie sú obľúbené, ako napríklad Hermes, ktorý je čoraz viac známy, BV, Tod, atď., A horúce značky, ktoré sa v posledných rokoch zvýšili. Napríklad, Celine, Coach, a dokonca aj populárne značky dizajnérov, ktoré sú vysoko rešpektované politickými kruhmi a módnymi kruhmi, ako napríklad Philip Lam, majú za to dobre sledovať. Vždy môžu venovať väčšiu pozornosť módnym médiám a dozvedieť sa viac o nich. K dispozícii je tiež rýchly a účinný spôsob, ako venovať pozornosť miestnej obliekaniu počas cesty, najmä v Paríži, Londýne, Miláne, Tokiu a ďalších módnych mestách. Pozrite sa na šaty prílivu ľudí na ulici a naučte sa ich teraz nosiť. Čo sa teraz učí predať, pomôže zlepšiť chuť.

Nekupuje výkon

Nepozerajte sa na príležitostné vyjednávanie

Výklad: Mnoho čínskych ľudí chce vyjednávať, ísť do zahraničia, vyjednávať na bazári, vyjednávať v obchodných domoch a špecializovaných predajniach, aj keď je zrejmé, že ceny veľkých obchodných domov a špecializovaných obchodov sú relatívne transparentné, stále preferujú vyjednávanie viac. Niektoré malé dary a malé dary. Hoci predajcovia v európskych krajinách a v Spojených štátoch sú dobre vyškolení, zdvorilo tieto neúnosné požiadavky zdvorilo. Tento prístup však pravdepodobne spôsobí, že cudzinci budú ľahší, a myslí si, že čínski zákazníci majú radi byť drobní a lacní.

Zbrane: Dodržujte pravidlá a robte civilizovaných zákazníkov

Ak chcete zistiť, kde nakupovať v zahraničí, môžete vyjednávať a tam, kde nemôžete vyjednávať, inak, bez ohľadu na príležitosť, je to naozaj vtip. Zahraničná práca je pomerne vysoká. Veľa obchodov je v niektorých obchodoch samoobslužné. Potrebuje len nájsť úradníka. Pri nakupovaní v obchode je najlepšie vrátiť veci, ktoré boli vrátené späť, na pôvodné miesto. Nerozoberajte sa. Ľudia nenávidia. Okrem toho, aj keď ste už strávili veľa peňazí v obchode, môžete poďakovať aj ostatným po tom, čo ste sa tešili službe úradníkov, alebo môžete chváliť službu druhej osoby, aby ste mohli ľahko získať úctu od ostatných.