Vlastné batoh tkaniny výber tipy

- Mar 08, 2018-

Batoh je stále viac a viac módne a stala zásadnú vec pre ľudí cestovať v meste. Batoh rameno nie je len emancipáciu rúk, ale aj vzácne módne jeden výrobok. V súčasnosti existuje viac štýlov z tašky cez rameno a osobné prispôsobenie sa neustále zvyšuje. Je to viac a viac populárne. Veľké podniky vybrali prispôsobené batohy ako darček enterprise. Však nie je ľahké prispôsobenie vhodného batoh, a to často trvá veľa úsilia.

Prispôsobiť pekný a praktický batoh, začína výberom látky. Ako hlavný materiál používaný v batohu, tkanina nemôže byť ignorovaná vo vlastné. Rôzne materiály majú odlišné vlastnosti, a ich ceny sú rôzne.  Na druhej strane, dve ramená batoh vyrobený z rôznych tkanín je odlišná v triede a použitie. Všeobecne povedané, látka by sa mali vyberať podľa štýlu, použitie, rozpočet a tak ďalej. Je potrebné poznamenať, že v rozpočte rozsahu, je lepšie si vybrať textílie, ktoré si myslíte, že je správne, veď továrne nebude vedieť aké tkaniny chcete lepšie než sami seba.


Existuje mnoho druhov chrbtové tkanín. Existuje desať rôznych druhov tkanín, napríklad nylonová tkanina, plátno a dolnej lepidlo bez základného materiálu, ktoré môžu byť pridané do stovky rôznych druhov tkanín z Oxfordu na 300 D. Existujú stovky rôznych druhov tkanín, ktoré pochádzajú od 1200D rôznej hrúbky. Rôzne tkaniny prezentácia štruktúry je úplne iný, zdanlivo rovnakej tkaniny tkaniny, nie je, rovnako ako skutočný účinok je úplne odlišné, dokonca s rozdielneho farebného efektu budú z veľký rozdiel. Preto, keď máte batoh, ak máte Vzorkovací vak, to musia uviesť do továrne, aby továrne môžu nájsť tkaniny podľa vzorky balíka. Ak neexistuje žiadny balík vzorky, je potrebné opísať svoje vlastné špecifické požiadavky a podrobnejšie tým lepšie, aby sa znížila pravdepodobnosť odchýlky.