Dobrý spôsob, ako udržať Cestovná taška

- Mar 08, 2018-

Pred každý obchod koženého tovaru by to upratať prach. Všeobecne, najlepší spôsob, ako sa zbaviť kortikálnej výrobkov je ísť cez kortikálnej údržba olej. Prax je očistenie olej na čistú bavlnenú handričku, potom utrite povrch rovnomerne a vyhnúť rozmazaniu olej priamo na povrch, aby nedošlo k poškodeniu kože.

Sezóna sa zachovajú vo vaku, najprv čisté kožená taška dostávať, a dať ju do čistého papiera alebo bavlnená košeľa, dodržiavať tvar vaku, a potom vaku do mäkkého bavlneného vrecka, zachovalé skrine vrece by sa mali vyhnúť nesprávnym miesenie a deformácie.

Je potrebné zachovať vetranie, napríklad skrine s okenicami sú lepšie, a nie sú príliš veľa položiek v skrini. Prírodný olej z kože zníži s časom alebo príliš veľakrát, tak aj vysoký stupeň usňových potrieb musia uchovávať pre údržbu.

Ak nápoj je prevrátený na koži, to by sa mali vysušiť čistou handričkou alebo huba okamžite utrieť vlhkou handrou ju prirodzene uschnúť a nie vyfúkať s dúchadlom. Ak tuk je znečistené, možno čistiť suchou handričkou a zvyšok je vyčistiť jeho prirodzený úbytok alebo čistiaci prostriedok, a nie sa čistia vodou.

Ak našiel nejaké diery, roztrhané a pálenie, nie bez priamej opravy, prosím, profesionálny výkon. Nábytok, ktorý sa nebude ukladať hotové usne prasknú na slnku, ktoré spôsobí, že koža suchá a vyblednuté.

Povrchu vynikajúce kože nemožno vyhnúť jemné jazvy, ktoré môžu znížiť telesnú teplotu a tuku. Kožené budú zaliate v daždi a voda má tampón a suché chladné a chladnom mieste. Suché alebo spáliť na slnku.

Pred použitím kožené údržby pár vyšetrujú v spodnej časti koženú tašku alebo nenápadné miesto vo vnútri, a potom použité pri všetky kožené predmety bez pochýb. Náhodnému útoku kože vrásky, môžete použiť železa nastaviť teplotu a vlnené tkaniny žehlenia.