Prenosné ľahké vrecká na obed z Oxfordu

Prenosné ľahké vrecká na obed z Oxfordu

Úvod: Ste unavený z jedla a jedál v spoločenskej jedálni, ale jedlo, ktoré ste priniesli so sebou, sa úplne ochladilo na poludnie? Náš prenosný ľahký obal na obed z oxfordovej izolácie je práve pre vaše potreby. Obal taška je zbytočné pre vás alebo vaše ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Ste unavený z jedla a jedál v spoločenskej jedálni, ale jedlo, ktoré ste priniesli so sebou, sa úplne ochladilo v poobede? Náš prenosný ľahký obal na obed z oxfordovej izolácie je práve pre vaše potreby. V obalovom vrecku je pre vás alebo vašu rodinu zbytočné znášať škody spôsobené drahým a nezdravým nezdravým jedlom.

Mäkká a pohodlná rukoväť umožňuje jednoduché prenášanie. Používa ekologickú, netoxickú, oxfordovú a PE penu, ako aj hliníkové fóliové materiály. Vysoko kvalitné zipsy zaručujú, že vaše jedlo je bezpečne uložené. Tento materiál odolný proti korózii je veľmi ľahko čistiteľný a vyžaduje len umývanie alebo práčky a sušenie na vzduchu. Je dobrým pomocníkom pre pracovníkov kancelárie a študentov.

Základné informácie:

Meno Produktu Prenosné ľahké vrecká na obed z oxfordovej izolácie

materiál

600x300D polyester + 2mm PE pena + hliníková fólia

Veľkosť vrecka

20x20x20cm alebo prispôsobené

farba

červená, čierna, biela, oranžová, modrá, zelená a tak ďalej

Logo Printing

sieťovina, prenos tepla, laminované bopp

MOQ

1000ks

obal

25ks / opp, 50ks / ctn alebo prispôsobené

prístav

Shanghai

Čas výroby

Za 45 dní

platba

T / T, 30% vklad, 70% zostatok zaplatený pred doručením

Vlastnosti:

Veľká kapacita: Môžete voľne umiestniť dve štandardné obedové kontajnery, ovocie, nápoje a niektoré občerstvenie do chladnejšieho vrecka. Je dostatočne veľká na to, aby vám každý deň prinášala obed, nápoje a občerstvenie.

Jednoduchý život: Štýlový dizajn s nízkou hmotnosťou je vhodný pre všetkých ľudí vrátane mužov, žien, dievčat, chlapcov a detí.

Vysoká kvalita: Bpa je zadarmo. Naša taška na obed udržuje jedlo chladné alebo teplé celé hodiny s vysoko odolnou a vodotesnou oxfordovou tkaninou a 2mm PE penou. Môžete si vychutnať svoj obed.

Hot Tags: Čína prenosné ľahké Oxford izolované obaly tašky dodávatelia, prenosné ľahké oxford izolované obaly tašky výrobcovia, prenosné ľahké oxford izolované obed tašky továrne

Vyšetrovanie

You Might Also Like