Aké sú problémy, venovať pozornosť pri výbere lady bag

- Mar 08, 2018-

Vo vaku, ženské krajania nikdy príliš veľa, či je jediný taška cez rameno, batoh, kabelka alebo vozík, dúfal, že oddelenie má rôzne štýly. Hoci vrece je vhodné oblečenie, ale to nie je milión, tak jeden viac taška bude jeden väčší výber. Čo je potrebné venovať pozornosť na výber Dámske tašky?

1. zápach

Keď si vyberiete lady bag, musíte venovať pozornosť vôňu. Ak cítite, že vôňa taška je veľmi štipľavý, potom sáčok takmer určite bude nižšia, pretože dobrý vrece je obvykle bez chuti, alebo má slabý vône.


Dve. Hardvér

Hardvér je tiež jeden z problémov, ktoré by sa mala venovať pozornosť pri výbere dámskych tašiek. Lesku povrchu kvalitné tašky a hardvér je pomerne husté a svetlé, a neexistuje žiadny burr. To je tiež hladkú a klzkú.


Tri. Lepidlo hlavy

Taška plastová hlava je kožený popruh alebo kabelka rez lepené časti, Táto stránka je všeobecne pomerne silná, takže lepenie materiálu vo všeobecnosti vybrať dovážané, hlavne malý zápach, farebné jasné a šetrnejšie k životnému prostrediu, tak výber kabelky tašky je potrebné venovať pozornosť gumy hlavovej časti.


Štyri, modelovanie

Dámske tašky potrebujú pozornosť na modelovanie tašky. Kvalitné lady bag je tiež plný a štýlové, keď je prázdny. Je to viac stereoskopické ako nekvalitné lady bag.


Päť.

Materiál vrecka určuje kvalitu balík priamo, tak výber Dámsky vak musí venovať pozornosť problému materiálu. Dobrý všeobecný taška materiál vyzerá pekne, pocit jemné, hrubé, a materiál a taška junction hladké pomerne poslušný.