Aké sú bežne používané príslušenstvo na výrobu tašku

- Mar 08, 2018-

1, podšívka. Súkno sa zvyčajne používa ako vnútorné obloženie chrbtové, tiež známy materiál alebo obloženia handričkou, častejšie odrôd žakárové tkaniny tkaniny, Taftový kostým princeznej, Shu Mei hodváb, Taslan, keper, peach skin, žakárové tkaniny s viac ako.

č. 2 riadok. Linka všeobecne zahŕňa, Nylon line a Poly line, Nylon riadok odkazuje na nylon textúry line, existuje mnoho špecifikácie, zvyčajne používa keď šitie a Poly riadok vyzerá veľa malých kožušiny, podobná bavlnenej priadze, obvykle používané pre zväzovanie.

3 páska. Pás s nástrojmi je všeobecne rozdelený do dvoch druhov, Nylon a Poly. Nylon má dobrú kvalitu a mäkká rukoväť, ale cena je pomerne vysoká. Zvyčajne sa používa iba high-end batoh. Poly je popruh je pomerne časté, a väčšina chrbtové tkané s Poly stuhy.

4, zips. Zips je spojovací kus, ktorý udržuje články spolu alebo oddelené súvislú reťaz zuby. Slávny zipsy majú YKK a YBS a high-end batohy sa zvyčajne používajú zipsy YKK. Pack dobré a zlé a zips je veľmi veľký, ak nie je kvalitný zips, batoh bude využívať veľmi problematické.

5, pracka. Batoh je všeobecne rozdelený do pracky pracky (tzv. bočné zips), deň pracky, rebrík pracky, hák sponou, lano pracky a ostatné je účelové prackou.

6, penové hubky. V batohu, kľúčovú úlohu pena, spoločné PU bavlny, PE bavlny. PU huba je huba často hovoríme. Je veľa dier. Je to jemné a mäkké. Používa sa obyčajne v mieste, kde telo je blízko užívateľa. PE pena je penového plastu, s množstvom malých bubliniek v stredu. Môžete mať určitý tvar, vo všeobecnosti používajú na podporu tvar batoha.