Štyri hlavné body, ktoré musí zvládnuť v nákupnej tašky

- Mar 08, 2018-

Kúpiť tašku trik, pozrite sa vnútri obchodaku všetky druhy tašiek a oslniť ľudí, ak len pozrieť alebo vypočuť sprievodca príbeh, je veľmi ťažké vybrať tak, aby vyhovovali ich vlastné dobré vrecko.


Talent, jeden: výber by sa mali zamerať na detaily

Všeobecné známy výrobca tašiek, nad ihlou a linky sú pekné a jemné, rez je na mieste, povrch a medzivrstvy nie je všeobecne bez švu diery, popruhov pripojených k okolitému svetu bude relatívne silný; kovové príslušenstvo podnikov za predpokladu bude pomerne vysoká, vrátane zipsy a tlačidlá nie sú jednoduché slabnúť, veľa veľmi kvalitná taška bude zabaliť zips rukoväť so špeciálnym prípadom, ľahko nie budú vystavené vo vzduchu.


Talent dva: pozrieť sa na kožené a materiál

Podľa zasvätených osôb, pri identifikácii materiál vrecka, môže byť stlačené prsty. Spoločné prírodná koža bude mať jemnú textúru pod palcom stlačte. Lepšie platové triedy, lepšiu pružnosť a plnosť kože. Ako spoločný vzor vlnité usporiadanie kozej kože, silná a prepracovaná; žltý kožený textúry husté, nepravidelný bodkovité pórov dojednania; bravčovina povrch je drsný, vzor je zvyčajne skupina troch pórov distribúcie, môže byť ťažké mäkké.  Ak je non - prírodná koža, nezobrazí v procese lisovania.


Know-how tri: puzdro podľa výšky hráč

Hoci široká veľká kabelka je populárny, ale ako si vybrať podľa výšky, ak vrece je príliš veľké alebo príliš malé, je pravdepodobné, že byť samostatne porážať, mať opačný účinok.