Správna spätná metóda batohu:

- May 28, 2018-

Najskôr vyberte pevný batoh

Existuje veľa štýlov batohov na trhu a sú zmiešané. Aby sa dosiahol cieľ predaja, mnohé podniky používajú veľa batohov, ktoré sa bežne používajú na predaj profesionálnych batohov. Ak si kúpite takýto batoh, nezáleží na tom, či stratíte peniaze, ak sa budete cítiť nepríjemne, aby ste ho mohli použiť alebo dokonca spôsobiť zranenie chrbta, stratíte. Profesionálny batoh (viac ako jeden liter bude mať dve (alebo celú) zliatinu alebo uhlíkovú zadnú platňu na podporu celého batohu, ak sa pozriete na batoh bez dvoch podkladov (alebo doska je veľmi mäkká), určite to nie je profesionálny batoh.

Po druhé nechajte batoh blízko chrbta

Udržujte svoj batoh blízko pri chôdzi, čo vám ušetrí viac úsilia. Dobrý batoh bude mať na zadnej strane absorpčný dizajn, takže sa nebojí priľnúť k zadnej časti batohu.

Po tretie utiahnite všetky popruhy

Dávajte pozor na utiahnutie všetkých ramenných popruhov a pásových vreciek pred a počas prechodu, aby ste zabránili prebudeniu batohu. Toto je dôležité opatrenie na zníženie fyzickej námahy. Dobrý batoh, keď utiahnete všetky popruhy, môžete rýchlo bežať s batohom. Bežný batoh nie je taký.