Ako prispôsobiť kvalitný fotoaparát tašky

- Mar 08, 2018-

Kvôli profesionálny vzťah, fotografie balíka stala súčasťou Fotografie súvisiace investície. Osobitného cestovného ruchu, cestovanie, ulica raketa použitie, tieto malé editor povedať, ako prispôsobiť kvalitu foto taška?


Jeden, fotografie bag štýl

Pre fotografovanie balík predtým, musíme najprv zvážiť potrebu prispôsobiť štýl balíka fotografie, spoločné fotografovanie balík môže byť rozdelená do: jednotný taška cez rameno, batoh, tašku, všeobecné, vlastné, tieto faktory priamo ovplyvniť používanie fotoaparátu frekvencie a miesta.


Dve. Štýl vaku Foto

S viac a viac zariadení, camera bag štýl nie je moc, predchádzajúce high-end kamery sú veľký čierny fotografie balík je strojovo vyrobená, štýly sú hranatý čierny a teraz bohatý materiál, výzva viac ľudí pochopiť, fotografie, fotografie, pocit Všetci sa stal fotografom, štýl SLR veľký čierny doteraz všetky druhy štýlov, mnoho firiem tiež robiť propagáciu, zaplatiť poslať anti fotografie balíka.


Tri. Materiál Fotografická taška

Fotografie balíka materiály možno rozdeliť do nylon tkaniny, plátna, kože a imitácie kože, odstrániť bag štýl, vyhľadávanie balíka Factory fotografií na internete, často môžete vidieť vodotesný, proti oteru, anti kvapkadlová reklame veľkých výrobcov aktuálne fotografie balíček, v podstate spĺňajú tieto požiadavky. Jeden bod pripomenúť, je, že "Nárazuvzdorné" nie je dobre chránené, čo súvisí postoj brašňa a pád.


Štyri. Bezpečnostný faktor obrázok bag zips

Umiestnenie zips je zvyčajne rozdelená do dvoch častí, či jednotný ramenní alebo rameno, zips je umiestnený na vonkajšej strane, väčšina zipsy sa používa vo fotografických vreciach, výhodou je, že je veľmi vhodný pre prepravu. Iný druh zipsu sa nachádza v blízkosti strane tela. Nevýhodou je, že niekedy to nie je vhodné vziať a vložiť, ale bezpečnostným faktorom je vysoká. Pretože telo je lipnú na zips časti, je ťažké pre zlodeja začať.