Plátený batoh s pohodlnými popruhmi

Plátený batoh s pohodlnými popruhmi

Uvedenie produktu: Tento batoh na notebook s pohodlnými popruhmi má veľký zabudovaný priestor a môže byť použitý výhradne pre prenosné počítače a oficiálne dokumenty. Je vyrobený z materiálu s vysokou hustotou, je odolný voči opotrebeniu a je hladší. Je tiež dobré v nepremokavé a prachotesné prevedenie, ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Predstavenie výrobku:

Tento plátenný laptop batoh s pohodlnými popruhmi má veľký zabudovaný priestor a môže byť použitý výhradne pre notebooky a oficiálne dokumenty. Je vyrobený z materiálu s vysokou hustotou, je odolný voči opotrebeniu a je hladší. Je tiež dobrá v nepremokavom a prachotesnom prevedení, ktoré dokáže úplne chrániť notebook pred poškodením.

Jeho vrecká sú dobre vyložené a majú viac vreciek na oddelenie pre rôzne typy položiek. Vynikajúce spracovanie robí rohy a tlakové línie čisté, bez off-line a jumper. Trvanlivý zips nielenže vám umožňuje jednoducho dokončiť nakladanie, ale aj zodpovednosť za bezpečnosť tašky na notebook. Nielenže zvyšuje jeho praktickosť, ale tiež uspokojuje potreby módnych ľudí z rôznych aspektov.

Základné informácie:

Názov produktu: Batoh na batoh s pohodlnými popruhmi

Materiál tašky: plátno

Veľkosť vrecka: 39 * 27 * 14cm.

MOQ: 1000 ks na farbu

Farba: Môžete si objednať farbu materiálu na základe čísla Pantone

Miesto pôvodu: CN

Port: Shanghai prístav pre FOB CIF alebo CNF

Platobný termín: T / T alebo L / C pri pohľade.

Vlastnosti:

  • Používa sa vysoko kvalitné plátno a vnútorná montážna konzola z neho deformuje;

  • Zliatinová zipová hlava chráni cennosti vo vrecku a zabraňuje krádeži zlodejov;

  • Ergonomický ramenný popruh je predĺžený a rozšírený tak, aby bol batoh rovnomerne namáhaný a zabudovaný hmoždinkový tlmiaci zadný vankúš je pohodlný na nosenie.

  • Vnútorná štruktúra priestoru je rozdielna a viacnásobné vrecká umožňujú načítať rôzne položky, ako sú počítače, knihy, mobilné telefóny a tablety.

Hot Tags: Čína plátno laptop batoh s pohodlnými popruhmi dodávatelia, plátno laptop batoh s komfortné popruhy výrobcovia, plátno laptop batoh s pohodlné popruhy továrne

Vyšetrovanie

You Might Also Like